אני מזמין אותך למפגשי ליווי,

RP-P-1999-451.jpg

מפגשים בהם יש מקום עבורך, שבו יהיה מרחב לכל מה שנוכח בחייך ולכל מה שמבקש להפציע.

מקום  להביא את כמיהות הלב לצד החששות, הספק והבלבול.

זו לא הזמנה לתהליך טיפולי במובן המסורתי של המילה, אלא למפגשי ליווי.

דרך שיחה אני מזמין אותך להעמיק את ההיכרות עם עצמך בתוך קשר מכיל, יציב, מקבל ולא שיפוטי.

תרגול הדהרמה, מיינדפולנס והדרך הבודהיסטית יהיו עמודי התווך עליהם נישען במפגשים.

 

בין תחומי החיים שתוכלו להביא למפגש איתי:

ליווי בתקופות מעבר ומשברי חיים, אבדן, קשיים ביחסים וזוגיות, מיניות וגיבוש זהות מינית, קשיים בוויסות רגשות ומצבי רוח, דיכאון ואי שקט, תחושת חוסר משמעות, תקיעות ובדידות. כמיהה לשינוי, לצמיחה, להקלה במאבק ובהתמודדות, כמיהה לנוכחות גדולה יותר של שמחה ונחת.

ולצד כל אלו - החיים עצמם. על כל מה שכלול בהם, שמופיע בהם, בהזמנה או שלא.

 

העקרונות שמנחים אותי:

קשר - עוד לפני הגישה, התוכן ו'מה נעשה', ההזמנה היא בראש ובראשונה להיות בקשר מיטיב, מכיל ותומך. שני בני אדם נפגשים ויוצאים למסע שחושף עצמו צעד אחר צעד. את המסע הזה אפשר לעבור יחד, ואני מציע את עצמי להיות שם לצידך.

מיינדפולנס - נוכחות פתוחה וקשובה ברגע. רבים חושבים שמטרת תרגול המדיטציה היא להירגע. כשלמעשה זהו כלי דרכו ניתן להכיר את עצמנו, להתוודע לחלקים שמרכיבים את חיינו וללמוד כיצד לפגוש את חיינו באופן שייטיב עמנו. תוך כדי כך נוכל להרחיב את היכולת שלנו לשהות בנוכחות יציבה עם רגשותינו, מחשבותינו, עם המעשים שלנו. עם העבר, ההווה והעתיד שלנו.

קבלה - אין דרך אחת שבה הדברים צריכים להיות, אך זו לא תמיד הדרך בה אנחנו רואים את עצמנו. ככל שנוכל להתקרב אל עצמנו בקבלה, להסכים לחיות את הסיפור שלנו ולהפוך לשחקנים פעילים בו, נוכל לשלב בחיינו את מה שעד כה נשאר בצד, בצל, במרחב הלא מדובר. נוכל להניח למאבק ולהתחיל מאיפה שאנחנו.

אמפתיה - בעודי יושב בכסא ממולך, אני לא נקי ומרוחק מאירועי החיים. הסיפורים שלנו שונים, אבל כולנו בני אדם. בכולנו יש פגיעות לארעיות, להשתנות החיים ולאתגרים שמוצבים לנו בעקבות כך. בכולנו יש את הבקשה להיות מובנים.

חתירה לאמת - אם נלמד להקשיב לקולות העמוקים שבנו נוכל לגלות את מה שהניע אותנו עד כה. נוכל גם ללמוד להיענות למה שעומד בבסיס החוויה שלנו, להגיע לעיקר ולחשוב. למה שמבקש להישמע, להיאמר ולהתממש בחיים.

שינוי - יש לנו יכולת להביא שינוי משמעותי בחיינו. אנחנו מסוגלים למפגש מלא ואמיתי עם החוויה שלנו תוך פיתוח יציבות, נוכחות וחמלה כלפיה. למפגש כזה יש פוטנציאל לחולל שינוי, לראות עצמנו בבהירות, לתמוך במה שחשוב לנו ולהפסיק את מה שלא.

בואו,

המפגשים בחיפה או אונליין